Regulamin

Regulamin Strony Internetowej Pressmedia.com.pl

1. Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze strony internetowej gazety „Super Nowości”, która jest prowadzona pod adresem https://supernowosci24.pl
 2. Korzystanie ze strony oznacza akceptację niniejszego regulaminu oraz Polityki Prywatności, która stanowi integralną część strony.

2. Prawa autorskie

 1. Wszystkie materiały publikowane na stronie są chronione prawem autorskim.
 2. Bez zgody wydawcy zabronione jest kopiowanie, reprodukowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie w jakikolwiek inny sposób materiałów znajdujących się na stronie.
 3. Zgoda na wykorzystanie materiałów dostępnych na stronie może zostać udzielona jedynie przez wydawcę Gravamen Media sp. z o.o. ul. Podwisłocze 46, 35-309 Rzeszów. Kontakt z redakcją na stronie portalu.

3. Komentarze

 1. Serwis umożliwia dodawanie komentarzy pod artykułami i innymi materiałami zamieszczonymi na stronie, jeśli ich formularze są aktywne.
 2. Redakcja zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy oraz usuwania tych, które naruszają netykietę, zawierają treści niezgodne z prawem lub obraźliwe dla innych użytkowników lub instytucji.
 3. Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za treść dodanych przez nich komentarzy.

4. Reklama

 1. Serwis może zawierać materiały reklamowe i sponsorowane.
 2. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone w materiałach reklamowych i sponsorowanych oraz za skutki ich wykorzystania.

5. Odpowiedzialność

 1. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby informacje zamieszczane na stronie były prawdziwe i zgodne z rzeczywistością.
 2. Redakcja nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z wykorzystywania zamieszczonych informacji.
 3. Strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności serwisu. Korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności.

6. Postanowienia końcowe

 1. Szczegółowe zasady korzystania ze strony internetowej określa niniejszy regulamin.
 2. Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym czasie bez konieczności informowania użytkowników.
 3. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących niniejszego regulaminu prosimy o kontakt z redakcją.